Please enable JS

Projekty, które przygotowujemy są dla nas szczególnym rodzajem zadań i wyzwaniem, w którym stawiamy na stały kontakt z Klientem oraz bazujemy na wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościach naszych projektantów. Pracujemy na wyspecjalizowanych programach komputerowych, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać wielu wyzwaniom.
Nasi projektanci opierają się na metodzie CAD (Computer Aided Design), czyli projektowaniu wspieranym komputerowo. Dzięki temu są w stanie wykonać dla Państwa projekt optymalizując czas pracy i koszty wykonania. Tego typu oprogramowanie jest używane w rożnych gałęziach przemysłu oraz w przeróżnych branżach, a jego główną zaletę stanowi zarówno zwiększenie skuteczności projektantów jak i tworzenie projektów coraz lepszej jakości.
Projektowanie CAD daje możliwość tworzenia trójwymiarowych modeli 3D jak i płaskich rzutów (projekty tego typu to głównie rysunki techniczne).
Dzięki projektowaniu CAD można zredukować ilość prototypów, co pozytywnie przekłada się na oszczędność czasu i materiału. Dokładność tej metody ogranicza ilość błędów projektowych oraz poprawia jakość tworzonych wyrobów. Pozwala na przygotowanie satysfakcjonującej wizualizacji produktu końcowego. Umożliwia szybsze wprowadzenie danego produktu na rynek.
W naszej firmie opracowujemy różne projekty zarówno dla naszych Klientów, jak i rozwijając nasze wewnętrzne działania. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem i wykonujemy je z dokładnością i starannością.