Please enable JS

W naszej firmie oferujemy możliwość gięcia blach na prasie krawędziowej. Jest to proces, który polega na nadawaniu płaskim blachom pożądanego kształtu dzięki matrycy z otworem przypominającym kształtem literę V.
Największą zaletą tego sposobu obróbki blach jest powtarzalność procesu, osiągnięta przy pomocy komputerowego programowaniu cięcia. Dzięki temu można uzyskać wiele elementów o tych samych parametrach, minimalizację strat materiału oraz satysfakcjonującą wydajność. Ważnym jest także możliwość nadania skomplikowanych kształtów podczas procesu zaginania bez ryzyka odkształcenia się materiału. Niebagatelne znaczenie ma również skrócony czas pracy przy zaginaniu elementów.
Automatyzacja gięcia w połączeniu z dużym doświadczeniem naszych operatorów pozwala nam na przygotowywanie wielu identycznych elementów, produkcji wieloseryjnej, a także na kontrolę i dbałość o każdy szczegół przygotowywanych detali.
Posiadane przez nas prasy krawędziowe renomowanej firmy Trumpf dają możliwość zaginania blach stalowych, nierdzewnych, aluminiowych o maksymalnej długości gięcia 3 metry.