Please enable JS

Poza cięciem i zaginaniem blach, w naszej firmie zajmujemy się również spawaniem. Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych metod łączenia metali. Wykorzystujemy metody MIG i TIG.
Dzięki metodzie MIG możemy łączyć ze sobą różnego rodzaju detale, blachy aluminiowe, kwasoodporne i nierdzewne. Do niewątpliwych zalet tego procesu spawania należą duża wydajność i dobra jakość spoiny, spawanie materiałów o szerokim zakresie grubości. Metoda MIG jest wykorzystywana zwłaszcza w sytuacjach, gdzie występuje produkcja seryjna, a wydajność jest jednym z ważniejszych aspektów. Dzięki tej technologii można łączyć ze sobą duże elementy.
Spawanie metodą TIG charakteryzuje się możliwością spawania elementów o różnej grubości i z różnych materiałów oraz dobra jakością połączeń. Co więcej, w przypadku tej metody spawacz ma dużą kontrolę nad precyzją procesu spawania. Metoda TIG jest wykorzystywana wszędzie tam, gdzie należy zespawać ze sobą pojedyncze sztuki niewielkich elementów i gdzie istotną rolę odgrywa estetyka połączenia.