Please enable JS

Cięcie blach laserem jest jedną z najdokładniejszych metod obróbki. Cechuje się nie tylko szybkością, ale również precyzyjnością i stuprocentową powtarzalnością, co jest niezmiernie istotne w wykonywaniu całych serii elementów jednego rodzaju o tych samych parametrach. W naszej firmie jesteśmy w stanie ciąć laserowo następujące rodzaje blach: stalowe, nierdzewne, aluminiowe w maksymalnym wymiarze 1500 mm x 3000 mm.
Dla komfortu naszych Klientów jesteśmy gotowi zrealizować zamówienia z Państwa materiału lub tego zakupionego u nas. Pragnąc jeszcze bardziej zoptymalizować czas wykonywania zleceń wiele rodzajów blach posiadamy w naszym magazynie i są one dostępne od ręki.
Cięcie laserowe jest nie tylko najszybszą metodą obróbki metalu, ale przede wszystkim najbardziej precyzyjną. W trakcie cięcia detale nie odkształcają się, nie zmieniają swojego kształtu ani struktury. Optymalizacja ułożenia elementów na arkuszu blachy i możliwość projektowania ścieżek ruchu lasera sprawia, że minimalizujemy ilość odpadów i wykorzystujemy jak największą ilość materiału, co ma kluczowe znaczenie dla naszych Klientów, dla środowiska i dla nas samych.
W naszym parku maszynowym znajdują się maszyny Trumpf TruLaser, które dają możliwość cięcia różnymi rodzajami gazów technicznych. Odznaczają się one nie tylko wysokim bezpieczeństwem cięcia, minimalnym czasem przestoju, dużą szybkością wycinania, ale również błyskawiczną wymienialnością arkuszy blachy. Nad przebiegiem produkcji czuwają doświadczeni operatorzy.